Zhasnout světlo [X]
Copyright © Official Lindsey Stirling Cz/Sk fanclub - fanclub@lindseystirling.cz
Vyloučení odpovědnosti: Upozorňujeme uživatele tohoto webu, že veškeré zde uvedené informace jsou poskytovány bez jakékoliv záruky. Informace nemusí být úplné, pravdivé či může dojít ke změnám! Tato aplikace je nekomerční a je poskytována v dobré víře. Tato aplikace byla vyrobena fanoušky a nejedná se o oficiální součást pořádání koncertu! V případě dotazů ke koncertu se prosím obracejte přímo na pořadatele! Děkujeme za pochopení.
zpět

Koncert

Základní informace

Datum: 11. 7. 2015
Čas: vstup 18:00, začátek 19:00, předpokládaný konec 22:00
Místo konání: Žluté lázně
Podolské nábřeží 3/1184
140 00 Praha 4-Podolí

Lístky zakoupené přes Crowdsurge (LindseyStirling.com/tour) lze vyzvednout na místě vstupu. Držitelé VIP musí být na místě přítomni nejpozději v 17:00 hodin. Ihned po skončení koncertu začíná v nedaleké restauraci fanclub after-party. Jste zvání. Více informací v sekci after-party.

O Music Box Tour

Lindseyino čtvrté turné pro rok 2015 začalo 21. května koncertem ve Vancouveru v Kanadě. Zahrnuje Severní Ameriku a Evropu. Každý koncert trvá přibližně 90 minut a skladby v set listu se koncert od koncertu mírně liší. Můžeme se těšit na novou choreografii, speciální efekty, dosud nepublikované skladby a čtyři nové tanečnice, které Lindsey na pódiu doprovázejí. Uslyšíme skladby z obou alb (Lindsey Stirling i Shatter Me) a několik cover verzí.

Vstup na akcivstupenky

Instrukce pro návštěvníky s již vytištěným lístkem: V den koncertu se dostavte na místo konání (ke vstupu), a to s dostatečným předstihem. Vstup do areálu bude otevřen kolem 18:00.

Instrukce pro návštěvníky s vyzvednutím lístku na místě: V den koncertu se dostavte na místo konání (ke vstupu), a to s dostatečným předstihem. Vstup do areálu bude otevřen kolem 18:00. Lístek bude k vyzvednutí na místě konání, je nutné předložit doklad totožnosti a doporučujeme také přinést vytištěný email s objednávkou.

Instrukce pro držitele VIP: V den koncertu se dostavte na místo konání (ke vstupu) nejpozději v 17:00. Zde vám bude proti vašemu dokladu totožnosti vydán VIP laminát opravňující vás ke vstupu. Ujistěte se, že máte s sebou lístek na koncert a potvrzující email. (Jelikož se jedná o rozšiřující balíček, musíte mít zakoupen koncertní lístek zvlášť.)

Pozdní příchody nejsou tolerovány, takže se ujistěte, že máte dostatek času pro příjezd a zaparkování.

VIP - Meet & Greet

Tato rozšířená vstupenka umožňuje setkat se tváří v tvář s Lindsey a krátce si s ní popovídat, vyfotit se, předat nějaký dáreček, obejmout se a dostat autogram. Na VIP bude přítomna oficiální překladatelka pro případ, že si nebudete jisti svojí angličtinou. Součástí VIP balíčku je i účast na zvukové zkoušce, při které Lindsey zahraje několik skladeb navíc a zodpoví na několik otázek z řad fanoušků. Důležité je, že si tím zajistíte ta nejlepší místa hned vpředu. Za zmínku stojí, že všechny VIP balíčky byly v Praze vyprodány.

Instrukce pro fanouškyfandíme týmově

Bylo by hezké, kdybychom se my, fanoušci, domluvili a na některé skladby, které Lindsey bude hrát, se nějakým způsobem projevili a ukázali tak sílu publika.

K písním, které mají slova, jako jsou Firefly a Shatter me, zpívejte.

U skladby Song of the Caged Bird použijte mobily s oranžovou tapetou (nebo aplikaci, která je k tomu určena) a poté, co se na plátně objeví klec, začněte s mobily v rytmu lehce mávat nad hlavami.

Spustit oranžové světlo

Dále ke skladbě Transcendence, jakmile začne melodie stoupat a zrychlovat, tleskejte do rytmu.

U svižného refrénu skladby Roundtable Rival do rytmu skačte.

Na závěr bychom se mohli pokusit vyvolat Lindsey pro přídavek. To se nám však nepodaří bez vás – křičte, ječte, tleskejte, dělejte povyk, skandujte její jméno. Třeba se nám ji podaří přesvědčit o skladbu navíc.

Set-list

Ascendance

Ascendance je 9. skladbou z alba Shatter Me. Zatím k ní není natočený klip.

“Měla jsem album skoro hotové, ale chtěla jsem udělat ještě jednu skladbu s producentem Markem, který se mnou vytvořil celé první album. Chtěla jsem své album trochu okořenit již známými povědomými tóny, proto jsem ji schovala pro něj. Chtěla jsem, aby zněla vítězně a přitom měla taneční tempo.”

Moon Trance

V pořadí pátá skladba z prvního alba Lindsey Stirling. Je zasazena do prostředí tajemného a strašidelného hřbitova, na kterém se Lindsey utkává se zombie příšerami díky houslím, které vyndá z jednoho z hrobů. Nakonec nad nimi vyhrává, přestože nachází svůj vlastní náhrobní kámen.

Strašidelná atmosféra je při vystoupení doplněna vtipným náhrobkem se jménem Piers Morgan, který byl jedním z porotců na Amerika má Talent.

Intermission

Lindsey se přivítá se svými fanoušky, kteří dorazili na koncert. Poděkuje za to, že přišli a prohodí několik slov o tom, co je zrovna aktuální. Zeptá se, kolik lidí už někdy přišlo na koncert, a kteří jsou naopak na show poprvé.

Master of Tides

Je to dvanáctá skladba z druhého alba Shatter Me. Je zasazena do prostředí pirátského světa a klip byl nafilmován na jeden pokus při živém vystoupení uprostřed fontány.

“Chtěla jsem skladbu, která bude na tři doby namísto obvyklých čtyř. Miluju keltskou hudbu, a tohle dodává keltský nádech. Hned poté, co jsme začali pracovat na téhle skladbě, došlo mi, že zní jako kdyby ji hráli piráti ve vesmíru! Už jsem ji chtěla pojmenovat “Vesmírní piráti” (“Space Pirates”), ale moje kapela mě uzemnila tím, že to zní jako název porno filmu. A tak jsem na poslední chvíli změnila jméno! *smích*”

Intermission

Poděkování předskokanům. Lindsey povídá o tom, že ve všech posledních turné byla jedinou ženou, která cestovala se spoustou mužů (kromě občasných návštěv sestry či kamarádek). Proto se rozhodla, že tentokrát si vybere skupinu dívek, které budou doprovodnými tanečnicemi. Nazývá proto turné “ženskou silou”.

Lindsey dále mluví o tom, kde se bere inspirace pro psaní jejích písní. Často se stává, že nejdříve dostane nápad ohledně videoklipu, ke kterému zpětně vymýšlí hudbu. A jedním z příkladů je i následující skladba Shadows.

Shadows

Je devátou skladbou z prvního alba Lindsey Stirling. Podmanivé tóny jsou doplněny jednoduchým, ale efektním nápadem hry světla a stínu, ve kterém Lindsey “bojuje sama se sebou”, tedy se svým stínem.

Elements

Je osmou skladbou z prvního alba Lindsey Stirling. Inspirací a příběhem skladby je ovládnutí čtyř přírodních živlů - vody, vzduchu, ohně a země. Lindsey v klipu střídá kostýmy a prostředí odpovídající těmto živlům. Působivá choreografie je doplněna skvělým střihem videa.

Pohled do zákulisí

Video, které je promítané při převlékání kostýmu vtipně zobrazuje Lindsey, která si stěžuje na to, že při vystoupení použili normální vodu namísto té promítané na plátno. Drew a Gavi - její “kámošky” - ji ujišťují, že vypadá nádherně za všech okolností a při otočce změní svůj “mokrý” kostým za nádherné šaty, ve kterých se opět vydává zpět na pódium.

Video game medleyAssassin's Creed, Dragon Age, Halo, Skyrim, Zelda

Je skladbou vzniklou spojením pěti herních coverů - Assassin's Creed, Dragon Age, Halo, Skyrim a Zelda. Je doplněné o prostřihy z videí, která Lindsey k těmto skladbám natočila. Vynikají stylizací do her a především kostýmy. Lindsey tento mix nazývá “nerdským”.

Intermission

Na každé z show se Lindsey snaží zahrát alespoň jednu skladbu pro své přátele hráče, kteří jsou v publiku. Proto dala dohromady tuhle skladbu, přičemž ji pojmenovala “My Nerd Medley”. Chtěla by poděkovat všem fanouškům z herního světa, kteří ji podporují od samého začátku kariéry.

Song of the Caged Bird

Je čtvrtým songem z prvního alba Lindsey Stirling. Je v něm ukrytý příběh, který zobrazuje vysvobození z pomyslné klece, která existuje hluboko v našich myslích a srdcích. Tak je koncipován jak klip, tak i živé vystoupení. Uslyšíme orchestrální verzi této skladby.

Intermission

Lindsey mluví o Drewovi a Gavim, kteří jsou nerozlučnými kolegy i přáteli. Jsou společně od vůbec prvního vystoupení, což je už více než tři roky zpátky. Jsou jedinou kapelou, se kterou v současnosti Lindsey na svých turné vystupuje. Dali se dohromady náhodou, těsně před prvním vystoupením. Naučili se 17 skladeb za pouhé dva dny, aby odehráli jedno vystoupení s neznámou houslistkou. Ale ten den je navždy změnil, procestovali spolu už velkou část světa, za což jim Lindsey moc děkuje.

Swagakustická verze

Je jedenáctou skladbou z druhého alba Shatter Me. Zatím nemá svůj vlastní klip. Na koncertě uslyšíme akustickou verzi, která zatím nemá studiovou nahrávku.“Většina mých skladeb pojednává o hlubokých a pro mě hodně znamenajících myšlenkách, vzpomínkách a pocitech. Tahle skladba je jiná - chtěla jsem vyzkoušet něco nového a cool. Je poměrně rychlá, což vás donutí jít tanečními kroky. Tóny houslí jsou v ní podmanivé a pohrávají si. Nejsem jazzový hudebník, ale tohle je skladba, která se ze všech mých dosud nahraných skladeb jazzu podobá nejvíce.”

Intermission

Lindsey zmiňuje fakt, že většina skladeb, které hraje, nemá text. Všechny z nich mají ale více či méně skrytý význam. Většinou jsou v nich ukryté důležité myšlenky, činy či názory. Dostává i spoustu dopisů, ve kterých se píše o tom, že má Lindsey velké štěstí, protože žije tak skvělý život a nebojí se být sama sebou. Ne vždy tomu tak bylo. Před pár lety trpěla depresemi a při pohledu do zrcadla nesnášela to, co v něm viděla. Ztratila zájem o všechno, co pro ni bylo důležité. Ale naštěstí se z tohoto stavu probudila a změnila se. Všichni z nás mají sílu najít v sobě osobu, kterou doopravdy chtějí být. A proto spousta jejích skladeb v sobě nese tento nádech - pomalý začátek a vítězný refrén. A jednou z nich je i ta následující - Transcendence.

Transcendenceorchestrální -> elektronická verze

Je sedmou skladbou na prvním albu Shatter Me. Její druhá verze, kterou uslyšíme - orchetrální - je bonusovou skladbou v deluxe verzi alba. Obě mají svůj klip, který zobrazuje osvobození sebe sama a život, který si přejeme žít. Mají velmi pozitivní melodii a nádech. Zajímavostí je, že existuje ještě třetí verze, kterou je street jam. Zatím žádná jiná skladba podobnou verzi nemá.

Take Flight

Je osmou skladbou z druhého alba Shatter Me. Je k ní natočený zatím nejnovější vydaný klip k původní tvorbě, nepočítáme-li covery.“Tahle skladba je nejspíš moje nejoblíbenější z druhého alba. Napsala jsem ji, aby symbolizovala naději a pocity, které máme, když se cítíme ztraceni a znovu objevíme naději. Je o tom, jak se naučit létat, když jsme připoutáni k zemi. Začíná pomalu a nejistě, ale poté se změní ve vítěznou, epickou a nadějeplnou melodii. Zbožňuju to stoupání a klesání. Cítím se díky tomu jako uprostřed životní cesty.”

Introduction

Novinkou je úvodní řeč k další skladbě. Pojednává o tom, že voda se mění v krystaly. Existuje přesvědčení, že pozitivní myšlenky dokážou vodu ovlivnit tak, že vykrystalizuje v krásnější tvary. Každý z nás máme moc o věcech dobře smýšlet a díky tomu mohou být nádherné. Je to o vnitřní kráse a o vytváření krásy v našich životech. Právě o tom je další skladba - Crystallize.

Crystallize

Je třetí skladbou z prvního alba Lindsey Stirling. Byla prvním Lindseyiným experimentem se stylem dubstep, a to velmi úspěšným. V současnosti má téměř 125 milionů zhlédnutí a je tak nejvyhledávanější Lindseyinou skladbou. Videoklip byl natočen v ledovém hradu, čímž reprezentuje právě krystaly vody, o kterých byla řeč v úvodu před samotnou skladbou.

Firefly

Skladba, která se ani nenachází na žádném z alb, ani nemá svoji studiovou nahrávku, ani nemá svůj videoklip. Je to překvapení od Lindsey, tuto skladbu premiérově uvedla právě v rámci Music Box Tour. Je neobvyklá tím, že celý text zpívá naživo Lindsey. Je doplněný houslovým partem v úvodu skladby, zbytek je předem nahrán. Má svůj hluboký vnitřní význam o hledání barev v černobílém světě uvnitř sama sebe.

Roundtable Rival

Je šestou skladbou z druhého alba Shatter Me. Má rock’n’rollový nádech a to ji dělá unikátní. Klip ke skladbě se nese v duchu steam punkového westernového městečka, kde se místo zbraní bojuje pomocí hudby. Jako hudební duel je koncipováno i živé vystoupení, kdy Lindsey s houslemi “bojuje” proti Gavimu hrajícímu na klávesy.

“Když jsem byla ještě dítě, po každém tréninku na housle jsem si dopřávala malou třešničku na dortu jako dezert. Tou bylo hraní hudby určené pro housle (fiddle music). Myslela jsem si, že by byla sranda, kdybych zkombinovala country housle s rock’n’rollem a elektronickou taneční hudbou. A to je přesně tahle skladba - vtipné splynutí.”

Intermission

Lindsey mluví o tom, jak přemluvila Gaviho, aby před nacvičením Roundtable Rival navštívil spolu s ní choreografa. Ženy totiž milují muže, kteří umějí tančit.

Stars Align

Je dvanáctou skladbou z prvního alba Lindsey Stirling. Klip se odehrává ve vesmíru, přičemž je plný speciálních efektů a skvělé choreografie. Byl jedním z prvních klipů, ve kterém se objevili tanečníci. Zajímavostí je, že v něm účinkoval Anže Škrube, Lindseyin partner z taneční soutěže Dance Showdown a choreograf loňského turné. Tato choreografie je přenesena v mírně změněné podobě i na dnešní podium.

Introduction

Dalším úvodem je příběh o baletce, která je uvězněna v hrací skříňce a uvědomí si, že když se vymaní ze stereotypu a rozbije své vězení, bude moci žít vlastní život, dělat svobodná rozhodnutí a hrát takovou hudbu, jakou sama hrát chce. Podle příběhu je již jasné, že se jedná o skladbu Shatter Me, která je hlavní skladbou druhého alba. Úvod je doplněn fotografiemi z natáčení videoklipu.

Shatter Me

Je čtvrtou skladbou z druhého alba Shatter Me. Je jednou ze dvou skladeb z tohoto alba, které mají text. Byla nazpívána zpěvačkou Lzzy Hale z kapely Halestorm. Podle úvodního příběhu je o malé baletce, která je uvězněna ve světě křišťálové hrací skříňky a chce proniknout do vnějšího svobodného světa.

“Nikdy jsem nebyla schopná hluboce vyjádřit to, jak se cítím. Většinou jsou to jen emoce proudící z instrumentálních skladeb. V této skladbě jsem se snažila shrnout do několika málo slov pocity beznaděje a zlomení. Bylo to velmi těžké, ale taky skvělé. Je to stránka mé osobnosti, kterou fanoušci zatím neměli šanci poznat. Nevím, jestli to fanoušci vědí, ale tato slova pocházejí z mého deníku, který jsem si před několika lety psala: zmrzlé, nekonečné a šedé. Přesně tak jsem se cítila.”

Rozloučení

Poděkování za to, že jsme všichni v takovém počtu na koncert dorazili. Poděkování Drewovi a Gavimu za skvěle odehraný koncert. Představení tanečnic.

Bonus: Beyong the Veil / Phantom of the Opera

Beyond the Veil je úvodní skladbou druhého alba Shatter Me. Symbolizuje Lindseyinu cestu poznávání sebe sama a svého nitra. Klip je naplněný symboly a má náboženský podtext. Je takovým ponořením do světa, který máme každý z nás ukrytý hluboko v sobě.

“Je to první skladba z druhého alba, kterou jsem napsala. Je to jako kdybyste slyšeli moji životní cestu. Nejdříve jsem byla hrozně nervózní. Housle jsou zezačátku bázlivé a plaché a melodie je plná hledání. Modlila jsem se, abych našla odvahu ke psaní další hudby. Když jsem ji poprvé po nahrání slyšela, byla jsem rozesmátá a dojatá. Je to jako kdybych slyšela vnitřní hlas. “Nedovedl jsem tě tak daleko jen proto, abych tě nechal selhat.” Tato fráze se mi nesmazatelně vryla do paměti. Proto jsem skladbu nazvala Beyond the Veil (Za závojem), protože jsem dostávala pomoc shůry, aniž bych si to uvědomila.”

Phantom of the Opera je jedním z mála coverů, který na koncertě uslyšíme. Jeho klip je stylizovaný do prostředí muzikálu z Broadwaye, včetně kostýmů a doprovodné kapely. Má velmi tajemný nádech.

zpět

Fanklub

Český a slovenský fanklub Lindsey Stirling

Česko-Slovenský fanklub Lindsey Stirling, první oficiální fanklub na světe byl založen 17. srpna 2012 Petrem Brdičkem. Během začátku nám také Lindsey sama poskytla rozhovor a na základě toho hned bylo jasné, že fanoušků bude přibývat a bylo nutné rozšířit administrátorský tým. . V současné době čítá náš administrátorský tým 16 členů a každý z nich má za úkol něco jiného. Děláme vše pro to, aby byl spokojen nejen Lindseyin fanda, ale i Lindsey samotná.

Přidejte se k nám

Chcete se stát členem fanclubu? Neváhejte je to zdarma a velmi snadné. Stačí nám dát like na facebooku, follow na twitteru nebo subscribe na YouTube!

Najít nás můžete také na našem webu lindseystirling.cz a kontaktovat nás můžete prostřednictvím emailu fanclub@lindseystirling.cz.

Co děláme

Připravili jsme pro vás tuto aplikaci :) Spravujeme pro vás také web lindseystirling.cz, dále facebookové stránky, stránky na twitteru, instagram, účty na pinterestu, věnujeme se také článkům na české a slovenské wikipedii a máme také účet na YouTube, kde kromě pořadu Zpátky do Lindseyiny minulosti najdete také vyhlašování soutěží, záznam z našeho srazu, který jsme poprvé v historii přenášeli v přímém přenosu nebo také překládaná videa z oficiálních účtů Lindsey Stirling. Připravujeme pro vás soutěže, adoptovali jsme dárek pro Lindsey, potěšili jsme díky Lindsey i hromadu dětí v dětském domově v Dolních Počernicích a na dětské onkologii v Bratislavě.

Na facebooku je náš už přes 5000 a budeme moc rádi, když nás opravdových fanoušků bude více a více.

zpět

After-party

Základní informace

V sobotu 11.7. začínáme ihned po skončení koncertu (od cca 22 hodin)
V Pivovarské restauraci Dvorce, Jeremenkova 920/7 na Praze 4

Na after-party jsou zváni všichni fanoušci Lindsey Stirling.Žádné vstupné nevybíráme, limitem je jen kapacita restaurace, která je na sezení cca 60-70 lidí.

Internetové stránky Pivní restaurace Dvorce.

Doprava na místomapa

Z hlavního vchodu areálu Žluté lázně, se dejte ulicí (Podolské nábřeží) doprava a ještě než skončí areál ŽL odbočte vlevo do ulice (Jeremenkova). Na levé straně ulice po 150 metrech bude cíl cesty - Pivovarská restaurace Dvorce.

Program after-party

Stejně jako po pražském koncertě na podzim, i teď jsme si pro vás s fanklubem přichystali koncertní after-party.

Lindseyina hudba nám bude hrát z repráků restaurace, kde se sejdeme, budeme moci poznat nové přátele, ostatní Stirlingites, vy se nás budete moci zeptat na dotazy ohledně fanklubu a dalších záležitostí, pojíme, popijeme.... No a stejně jako na podzim si budete moci odnést nějakou hezkou Lindsey Stirling výhru z naší losovačky. Budete si také moci zakoupit koncertní placky (buttony), které jsme pro vás speciálně nechali vyrobit.

Akce se bude konat okamžitě po skončení koncertu. Jelikož koncert začíná v 19 hodin a je třeba počítat s aspoň 2 hodinovým programem, stanovujeme oficiální začátek after srazu na 22:00.

Takže kdo chce poznat adminy, pojíst, popít či si něco vyhrát, nechť dorazí, budeme se těšit na každého z vás :)

Ceník restauracetipy na jídlo a pití

Zde uvádíme krátký výběr z menu restaurace. Meny není úplné, jde pouze o tipy.

Jídlo (pouze studená kuchyně, po 22. hodině se již nevaří):

  • 1 ks Nakládaný hermelín (pečivo) 45,–
  • 1 ks Domácí utopenec s cibulí (pečivo) 39,–
  • 150 g Pivní sýr, cibule, pečivo 75,–
Pití:
  • Letní speciál 11° (Pivovar u Bulovky) 0,3l 23,–; 0,5l 36,–
  • Pivo nealkoholické: Birell (lahev) 0,3l 18,–; 0,5l 23,–

Internetové stránky Pivní restaurace Dvorce.

Kontakt na organizátoryemail • telefon

Kontakt na pořadatele after-party: (pozor, nikoliv pořadatele koncertu jako takového)

zpět

Lindsey tým

Lindsey Stirlingtalentovaná houslistka

Je osmadvacetiletá americká houslistka, zpěvačka, skladatelka a tanečnice. Hraje různé hudební žánry, od klasiky, přes pop a hip-hop až po elektronickou taneční hudbu. Kromě vlastní hudby její diskografie zahrnuje také vlastní úpravy písní jiných hudebníků a různých soundtracků. Ale to hlavní je, že právě dnes vystoupí na koncertě ve Žlutých Lázních v Praze.

PhelbaLindseyina #1 fanynka

Phelba je Lindseyinou druhou tváří, dalo by se říci alter-egem. Lindsey se o ní vyjádřila jako o “mé části, která není úplně sociálně přijatelná”. Phelba je Lindseyinou fanynkou číslo 1, která se s Lindsey opravdu moc snaží setkat, ale nedaří se jí to. Točí vtipná videa, ve kterých není nouze o typické brýle, grimasy, hlášky a přízvuk. Díky Phelbě nám Lindsey zábavnou formou ukazuje život na turné, představuje své spolupracovníky a nebo jednoduše objevuje nový svět kolem sebe.

Jason Gaviati (Gavi)klávesista

Jason vyrůstal ve Westlake Village v Californii a v současnosti žije v Hollywoodu. Původně měli společně s Drewem vystupovat jen na jednom Lindseyině koncertě. Lindsey totiž sháněla narychlo členy do kapely, kteří se měli za týden naučit všechny skladby. A právě Jason byl jediný klávesista, který se přihlásil.

Drew Steen (Drew)bubeník

Narodil se v Lincolnu v Nebrasce. Už v 10ti letech se rozhodl, že bude bubeníkem, když sledoval svého bratra hrajícího na bubny. Momentálně je členem Lindseyina týmu. A stejně jako Gavi byl jediný klávesista, který se přihlásil na spolupráci s ní, tak Drew byl jediným bubeníkem.

Addie Byerstanečnice

Tato 19 letá blondýnka je absolventkou Lincoln Southwest High School v Nebrasce. Taneční trénink dlouhodobě praktikuje s Joy Tonniges. Po ukončení školy se vydala do Los Angeles.

Amy Elizabeth Yakimatanečnice

21 letá sympatická rodačka z Michiganu začala s tancem ve třech letech. Věnovala se současně jazzu, tapu a baletu a později studovala tanec na Marymount Manhattan College. Pochází ze tří sester a její rodiče přišli do Spojených států z Ukrajiny. V USA se stala populární zejména díky svému vítězství v show So You Think You Can Dance.

Ashley Gonzalestanečnice

Ashley bude v srpnu 22 let a většinu své taneční kariéry spojila s Mather Dance Company v Californii. Jako tanečnice se objevila například při udílení cen MTV VMA nebo v show Dancing with the Stars. Kromě tance si zkusila také modeling a zahrála si v několika hudebních videoklipech. Jejím tanečním partnerem je Scott Myrick, který se objevil mimo jiné na turné Katy Perry.

Malece Millertanečnice

Malece pochází z Leytonu v Utahu a s Amy ji pojí účast ve stejném ročníku soutěže So You Think You Can Dance. Dostala se do finálové dvacítky a skončila na 12. místě. K tanci se dostala ve svých pěti letech, a pokud není zrovna s Lindsey na turné, tak dostává například menší herecké role. Je známá tím, že si často a ráda hraje s barvou svých vlasů.